Anosohip & Votalek+

Anosohip & Votalek+

(0 shqyrtime nga klientë)

108.00

Anosohip paraqes shtesë në ushqim, që ka përbërje e veçantë nga ekstrakte bimore dhe derivate kumarime, të cilat e ndihmojnë punën e mëlçisë, tëmthit dhe sistemi imunologjik.

  • Ndihmon për funksionimin normal të mëlçisë dhe tëmthit
  • Ndihmon për pershpejtimin e metabolismin
  • Ndihmon gjatë largimin e toksinat dhe radikalet e lira nga qëlizat
  • E përforcon sistemin imunologjik
  • Ka veprim antioksidant

Votalek+ paraqes shtesë në ushqim, që ka përbërje e veçantë nga ekstrakte bimore të cilat e stimulojnë sistemin imunologjik dhe e ndihmojnë punën e mëlçisë, tëmthit.

  • E përforcon dhe pëmirëson sistemin imunologjik
  • Ndihmon për funksionimin normal të mëlçisë dhe tëmthit
  • Ka veprim antioksidant
  • Ndihmon gjatë largimin e toksinat dhe radikalet e lira nga qëlizat
Kategori:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Show reviews in all languages (1)

Jini i pari që shqyrton “Anosohip & Votalek+”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *