Anosohip + Votalek

Anosohip + Votalek

(0 Прегледи на корисник)

108.00

Anosohip е додаток во исхраната, којшто содржи уникатен состав од концентрирани растителни екстракти и кумарински деривати, кои ја помагаат работата на црниот дроб, жолчката имунолошкиот систем..

  • Помага за нормално функционирање на црниот дроб и жолчката
  • Помага за забрзување на метаболизмот
  • Помага при отстранување на токсини и слободни радикали од клетките
  • Го зајакнува имунолошкиот систем
  • Антиоксидантско дејство

Воталек е додаток во исхраната, којшто содржи уникатен состав од концентрирани растителни екстакти кои го стимулираат имунолошкиот систем и помагаат во работата на црниот дроб и жолчката.

  • Го зајакнува и подобрува имунолошкиот систем
  • Помага за нормално функционирање на црниот дроб и жолчката
  • Антиоксидантско дејство
  • Помага при отстранување на токсини и слободни радикали од клетките
Категорија

Критики

Нема критики сеуште.

Show reviews in all languages (1)

Бидете први кои ќе разгледате “Anosohip + Votalek”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *